آخرین اخبار مدرسه

اطلاعیه جلسه اولیا پایه سوم
  به نام او ، به یاد او ، برای او پدر گرامی ، مادر عزیز، سلام علیکم در ایام سوگواری اهل بیت علیهم السلام هستیم . با امید این که به برکت ...
ادامه مطلب...
برنامه میان وعده غذایی 97/7/21 تا97/7/25
گزارش اولین جلسه اولیا پایه اول
  در طول برنامه دخترانمان در3 ایستگاه  مشغول فعالیت بودند: 1- کارگاه ریاضی ساخت منجنیق 2- بازدید از کارگاه علوم و تماشای فیلم علمی ...
ادامه مطلب...
دانش آموز ضحی نوروزی تسلیت
ضحی نوروزی دانش آموز عزیز پایه چهارم و خانواده محترم نوروزی تسلیت خانواده روشنگر را پذیرا باشید ،از خداوند متعال صبر عظیم و اجر فراوان برای شما ...
ادامه مطلب...
برنامه میان وعده ی غذایی 97/7/14 تا ...
گزارش اولین جلسه ی اولیای پایه ی دوم:
در طول برنامه دخترانمان در 4 ایستگاه با تقسیم به گروه های 15 نفره مشغول فعالیت بودند: 1- حیاط دبستان و زمین بازی 2- کارگاه علوم 3- کارگاه ریاضی 4- ...
ادامه مطلب...

در طول برنامه دخترانمان در 4 ایستگاه با تقسیم به گروه های 15 نفره مشغول فعالیت بودند: 1- حیاط دبستان و زمین بازی 2- کارگاه علوم 3- کارگاه ریاضی 4- کتاب خانه .
بخش ابتدایی (از ساعت 15 الی 16:45) جلسه با حضور مادران محترم و مدیریت و معلم راهنمای پایه ی دوم در اجتماعات مدرسه برگزار شد و سپس معاون پایه دوم به جمع شورای پایه ای پیوستند.
پدران محترم از ساعت 16:45 به جمع همسران خود پیوستند و در نمازخانه اصلی دبستان به صورت خانوادگی گرد هم آمدیم.
ابتدا معاون اجرایی دبستان سرکارخانم کریمی با معرفی خود و خوش آمدگویی به حضار به ذکر مختصری از برنامه امروز پرداخت و سپس مدیریت دبستان دوره اول، سرکارخانم دکتر زهرا مجاهدی معارفه ی کوتاهی با اولیا داشتند. سپس ضمن ذکر اهداف شکل گیری مدرسه روشنگر و بیان تجارب کاری و اصول تربیتی مورد تأکید، از پدران و مادران پایه ی دوم درخواست مشارکت بیشتر در امور دبستان را داشتند.

در ادامه جناب آقای ملارمضانی (ریاست سابق انجمن اولیا و مربیان دبستان روشنگر)، ضمن ارائه گزارشی کوتاه از دستاوردهای انجمن به معرفی چهار کارگروه آموزشی، فرهنگی ، سلامت و رفاهی- اجتماعی پرداخت و سپس با اعلام آمادگی و کاندید اتوری 9 نفر از اولیا انتخابات انجمن اولیا برگزار شد ، از پایه ی دوم دبستان انتخاب شدند.

در ادامه برنامه، رأس 17:50 ساعت دانش آموزان با اتمام فعالیت های چهارگانه ی خود در 4 ایستگاه به پدر و مادر خود پیوستند و به صورت خانوادگی به مدرسه گردی و بازدید از تمام فضای عمومی دبستان پرداختند.
مکان های مورد بازدید شامل :

ضمناً برای مشاهده ی استخر مجتمع ( استخر کوثر) و ورزشگاه هم فیلمی آماده شده بود که در پیلوت پخش می شد.
در ساعت 18:20در حیاط دبستان به صورت خانوادگی نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام دکتر محمد شیخ الاسلامی اقامه شد و در نهایت ساعت 19 با کوله باری از خاطرات خوب راهی منزل شدیم .